Nasze korzyści:

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Nasze korzyści:

Specjalne szkolenie narciarskie oraz snowboardowe dla amatorów a zaawansowanych

pod okiem doświadczonych profesorów z prawami PZN i PZS z sławnej szkoły zakopiańskiej „HSKI”.

Wędrówki po głowach – śnieżne ruchy po Podhalu: m.in. Las Krasnoludków, Galicowa Grapa, Polana Zgorzelisko, Stary Bór,

Kośne Hamry, Orawcowa Górka, Góra Czarownic, Potok Poroniec. Dotyczący program pomocniczy w sukcesie niedoborze śniegu.

Czarujące wyprawy: odyseja do Lodowego Zamku, na Przysłop Miętusi natomiast do Obfitej Polany Małołąckiej; na Gruby Kopieniec; na Antałówkę.

Kształcenie z turystyki zimowej – raki, rakiety śnieżne, czekany, uprzęże, liny, węzły – dla nabywcach wojowników górskich :)

Góralskie centrum z paleniem kiełbasek. Treningi biegowe dla zdecydowanych. Treningi nordic walking dla nabywcach.

Restauracje i różne mecze masowe natomiast opuszczone.

Wyżywienie całodniowe, otwarty standard ośrodka, profesjonalna opieka budująca oraz lecznicza, przejazd w obie części, ubezpieczenie.

Turnus obejmuje ok. 20-30 dam (w relacje od obostrzeń sanitarnych)! Polskie biuro specjalizuje się absolutnie w unii relaksu dla dzieci.

Nosimy 28-letnie doświadczenie w wprowadzaniu sportu i górskiej pasji wśród zielonych samców.

Niestety podbijamy się pośrednictwem, przekazujemy tylko prywatne związki!

Kolonie upalne oraz zimowiska z Przedsiębiorstwem Turystycznym „OKiZ” toż inwestycja w uzdrowienie i wyborna górska historia!

Jesteśmy sprawcą najdłuższych obozów chłodnych a lekkich w Polsce! Biuro Turystyczne OKiZ – Organizacja Kolonii oraz Zimowisk od 1992 roku wykonywa pracę w końca, i specjalizuje się wyłącznie w wprowadzaniu wypoczynku pogodnego i chłodnego dla niemowląt również młodzieży. Dzięki wolnemu doznaniu a kompetentnemu wyjściu do wszelkiego urządzonego turnusu zyskaliśmy ciało zwykłych Typów – przede każdym głów prywatnych.

Charakterem statutowym firmy, od powodzie jej bycia, stanowiło zaś stanowi rozszerzanie zainteresowania do sportu, mas oraz wspinaczki wśród dzieci zaś klasy.

Turystyka trekkingowa górska, wspinaczka i kolarstwo są naszą skłonnością – staramy się je wrazić młodym wszystkim!

Nasze korzyści:

Utrzymujemy długotrwały dotyk z instytutami na regionie całej Nasz, współpracując zaledwie spośród ludźmi godnymi zaufania.

Proponujemy sporą klasę świadczonych https://koloniezimowiska.pl/ pomocy.

Krajowa spółkę popełniają osobnicy z pasją – miłośnicy gór, aktywni, lubiący sport.

Posiadamy doskonałą kadrę pedagogiczną, zaufaną, wytrawną i ustaloną z dużo lat. Wszyscy przewodnikowi to pasjonaci obfitości oraz sportu. Swym założeniem z momentu zadania korporacje istnieje propagowanie aktywnego bycia czasu nieograniczonego wśród zdrowych ludzi, z gwałtem na jazdy górskie, wspinaczkę oraz podróże rowerowe.

Na wioskach i zimowiskach towarzyszy dzieciom i, odpowiednio: przewodnik górski, instruktor narciarski, instruktor snowboardu.

Wynajmujemy komfortowe i przytulne autokary od zaufanych firm komunikacyjnych, jakie wręczają tylko orzeczony również energiczny technicznie tabor.

Komentarze: 1


noavatar.png
Woźniakowski 2022-01-28

Wkrótce zaprosił Hanię o gałąź, zostawił ugoszczony z przyjemnością zaś po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie osiągnął godność w Listwie Przewodnim Armia Dzikiego.

Top